Яким був Олімпійський тиждень у Трощанській школі

Дата: 17.09.2021 18:55

Всім відомо, що найціннішим скарбом для людини є здоров’я. А кращим другом здоров’я був і залишається спорт.

Доброю традицією в Трощанській школі стало проводити напередодні Дня фізичної культури та спорту Олімпійський тиждень під девізом: «Здорові діти – майбутнє України». Заходи були спрямовані на популяризацію спорту та здорового способу життя.

У рамках тижня було проведено ряд різноманітних заходів, зокрема, загальношкільна ранкова зарядка. Учні 1-11 класів стали учасниками спортивної естафети. Традиційно був проведений загальношкільний день Здоров'я. Конкурс жонглювання з футбольним м’ячем, тенісною ракеткою та стрибання на скакалці.

Також не обійшлося і без командних спортивних змагань.

Проходили конкурси та змагання з волейболу, баскетболу, вікторини, ігри, перегляд мультфільмів та кінофільмів про спорт та шлях чемпіонів до перемоги. У класних колективах 1-11-их класів були проведені виховні години: «Здоровим бути – зі спортом дружити»; «Спорт – сила, краса, здоров'я»; «Історія Олімпійських ігор»; «Досягнення українських спортсменів».

Діти емоційно та жваво реагували на кожне з завдань, демонстрували свою спритність, швидкість, згуртованість та високий рівень спортивних умінь. Проведення олімпійського тижня подарувало учням позитивний емоційний заряд, сприяло розвитку фізичних вмінь та вихованню бажання вести здоровий спосіб життя.

Ми ще раз побачили, що в нашій школі ростуть сильні, спритні й сміливі діти. Тож бажаємо всім спортсменам тільки перемог – як на спортивних майданчиках, так і за їхніми межами.