Бейзимівка відсвяткувала День села!

Дата: 19.09.2021 17:46

Вчора, 18 вересня, у Бейзимівці було велелюдно. Воно й не дивно, адже мальовничий населений пункт святкував День села.

На свято завітало чимало гостей з інших сіл Вільшанської громади. Бейзимівка зустрічала усіх причепуреною і колоритно прикрашеною: яскраві фотозони, ростові фігури у національному вбранні, квіти, кульки, корзини із щедрими дарами осені, весела музика. У фойє будинку культури дивувала і милувала око виставка робіт місцевих майстринь-вишивальниць.

Настоятель місцевої церкви отець Олександр провів молебень та освячення братської могили воїнів, що поклали життя при визволенні Бейзимівки у роки Другої світової війни, та привітав усіх зі святом.

А потім присутні насолоджувались яскравим концертом! Українські сучасні та народні пісні, вірші, гуморески лунали зі сцени і дарували піднесений настрій гостям свята. Учасниками концертної програми були місцеві аматори сцени та колективи і солісти з усіх старостинських округів Вільшанської сільської ради.

Із щирими вітальними словами та побажаннями до присутніх звернулись сільський голова Сергій Мельник та староста Олександр Гаврилюк.

Після урочистостей усі бажаючі із задоволенням пригощались смачними національними стравами та напоями, адже кожен старостинський округ приготував щедрі частування. До яскравих столів і яток гостей весело запрошувала колоритна Солоха із Галіївки. А як же можна було відмовитись скуштувати запашну юшку чи гарячий безалкогольний напій, приготовані старостами сіл?!

Також дітлахи мали нагоду пострибати на батуті, поласувати солодкою ватою і попкорном.

Свято пройшло надзвичайно весело, цікаво та дружньо!

Щиро вітаємо бейзимівчан із днем села! Нехай щастя, любов і достаток живуть на кожній вашій вулиці, у кожному домі, в кожній родині, об'єднуючи всіх нас у згуртовану і небайдужу громаду!