Відбулась робоча нарада з працівниками ради

Дата: 20.09.2021 10:06

Сьогодні, 20 вересня, сільський голова Сергій Мельник спільно з керуючим справами виконавчого комітету Валентиною Ратошнюк провели традиційну щопонеділкову нараду з працівниками апарату та структурних підрозділів Вільшанської сільської ради.

Фото без описуСергій Аркадійович підбив підсумки попереднього робочого тижня та висловив подяку усім за активну участь у масових заходах з нагоди Дня села Бейзимівки.

Поточний тиждень обіцяє також бути насиченим та продуктивним: заплановано проведення засідання комісії з питань захисту прав дитини, вшанування пам’яті загиблих учасників АТО, засідання виконавчого комітету та чергової сесії сільської ради, триває підготовка до опалювального сезону, а також до відзначення днів села у Вільшанці та Волосівці.

Фото без описуНачальник відділу кадрового та правового забезпечення Олександр Баліцький провів для працівників ради навчання щодо дотримання законодавства про доступ до публічної інформації, термінів та особливостей надання відповідей на такі запити.