Щиро вітаємо працівників дошкілля!

Дата: 27.09.2021 08:00

Ось уже десятиліття щороку 27 вересня в Україні традиційно вшановують працю вихователів та усіх дошкільних працівників.

Праця вихователя – важлива і особлива, адже несе в собі добро, справедливість, знання, красу і любов.

Дитячий садочок – це перший заклад освіти, який зустрічає дитину, закладає у маленьку голівку зерно знань і світосприйняття, що слугує опорою і основою у подальшому житті.

Безперечно, виховання малечі на початку їхнього життєвого шляху – не просте і дуже відповідальне завдання, адже від його успішного вирішення залежить майбутнє дітей і всієї держави. Професія вихователя і всіх працівників дошкільних установ вимагає глибокої самовіддачі, величезного терпіння і нескінченної любові до своєї справи і до маленьких громадян країни.

Щиро вітаємо з професійним святом усіх працівників закладів дошкільної освіти Вільшанської громади: директорів, вихователів та їх помічників, кухарів, робітників – усіх, хто причетний до забезпечення змістовного і комфортного перебування малюків у садочках!

Щиро вдячні за вашу щоденну працю, за терпіння до усіх малих бешкетників, мудрість, креативність та творчість.

Зичимо вам затишку і тепла, радості й позитиву, достатку вашим родинам і доброго здоров’я усім!

З повагою - сільський голова Сергій МЕЛЬНИК