Протокол засідання комісії з питань реалізації державної регуляторної політики

Дата: 01.10.2021 09:30

засідання комісії з питань реалізації державної регуляторної політики

01 жовтня 2021 року                                                                       с.Вільшанка

ПРИСУТНІ:

голова комісії : Лариса ЛЕВКОВСЬКА

члени комісії :  Світлана ЛІПКУС

Олександр БАЛІЦЬКИЙ

Сергій ДЗЮБАНЧУК

Тетяна ЗАХАРЧУК

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Перегляд регуляторних актів, прийнятих Вільшанською сільською радою до 2021 року.

1. СЛУХАЛИ:

Голову комісії з питань реалізації державної регуляторної політики Ларису ЛЕВКОВСЬКУ, яка довела до відома присутніх, що на виконання протокольного рішення засідання міжрегіональної робочої групи при Державній регуляторній службі України з питань здійснення державної регуляторної політики та проведення дерегуляції у сфері господарської діяльності на регіональному та місцевому рівнях необхідно провести  перегляд регуляторних актів прийнятих до 2021 року. На даний час діючими є  регуляторні акти: рішення від 19.06.2020 року № 549 «Про встановлення транспортного податку», від 19.06.2020 року № 546 «Про встановлення розмірів ставок єдиного податку на території Вільшанської сільської ради», від 19.06.2020 року № 547 «Про встановлення ставок і пільг із сплати земельного податку на території Вільшанської сільської ради» та від 19.06.2020 року № 548 «Про встановлення ставок та пільг з податку на нерухоме майно, відмінне від земельного податку, на території Вільшанської сільської ради». Дані регуляторні акти  повинні бути обов’язково переглянуті.

Прийняті рішення сільською радою опрацьовані розробниками регуляторних актів- структурними підрозділами та надіслані на розгляд комісії з рекомендаціями.

ВИРІШИЛИ:

Згідно заповнених форм паспортів оцінки регуляторних актів комісія рекомендує відповідно до обгрунтувань:

дані регуляторні акти залишити без змін.

Голосували:

ЗА — 5