Поліцейські офіцери Вільшанської громади приступили до роботи та отримали новенький автомобіль

Дата: 28.10.2021 23:50
Кількість переглядів: 2092

Сьогодні, 28 жовтня, у селі Карпівці поблизу поліцейської станції зібрались місцеві жителі, представники старостату, закладів освіти та культури, старости сіл Вільшанської громади, а також керівництво Головного управління національної поліції Житомирської області, Районного управління поліції та Відділення поліції № 5.

Подія, дійсно, непересічна. Адже відсьогодні офіційно розпочали роботу поліцейські офіцери громади Руслан Яремчук та Богдан Музичук.

«Ця подія – у першу чергу заслуга сільського голови та місцевих жителів, які турбуються про безпеку у громаді, яким не байдуже, що відбувається навколо них», – зазначив начальник Головного управління Національної поліції Житомирщини Юрій Олійник. Керівник поліції Житомирщини вручив голові громади Сергію Мельнику Подяку ГУ Нацполіції області за плідну співпрацю та взаємодію на засадах партнерства.

У свою чергу, Сергій Аркадійович наголосив, що наразі безпека населення – один із пріоритетів. На досягнутому ніхто не зупинятиметься, у планах: встановлення системи відеонагляду у населених пунктах громади і не лише. Сільський голова вручив Юрію Олійнику Подяку від імені Вільшанської сільської ради за плідну співпрацю, підтримку та вагомий внесок у забезпечення правопорядку у громаді.

Напередодні поліцейські офіцери громади пройшли підготовку за спеціальною програмою у Харківському національному університеті внутрішніх справ. Сьогодні, в урочистій обстановці, очільник поліції області Юрій Олійник вручив їм сертифікати про фахову підготовку, а голова громади Сергій Мельник – ключі від службового автомобіля марки Renault Duster, кошти на придбання якого були виділені Вільшанською сільською радою.

Транспортний засіб укомплектований всім, що може знадобитися працівникам поліції в процесі роботи – від термопринтера і набору інструментів до зброї та сейфу.

Присутні змогли оглянути службовий транспорт та дізнатися про його оснащення. Також бажаючі оглянули, як облаштована поліцейська станція.

Досвід показує, що поліцейський офіцер громади – це найуспішніший проєкт у реформуванні Національної поліції, адже, згідно з опитуваннями, найбільший рівень довіри у громадян саме до поліцейських офіцерів громади. Службовий автомобіль стане своєрідним «офісом на колесах» для наших офіцерів, які багато часу проводять, вирішуючи безпекові питання на території громади. Поліцейські офіцери мають доволі широкі повноваження – вони виконують функції дільничних, працюють із соціально незахищеними категоріями населення, із дітьми та навчальними закладами, також мають право контролювати безпеку дорожнього руху. Сучасний транспортний засіб дозволить офіцерам оперативніше реагувати на запити та виклики. Відтак наші мешканці будуть відчувати себе максимально комфортно та захищено.

Зичимо успіху поліцейським Руслану Вікторовичу та Богдану Олександровичу!

Нехай у нашій громаді буде безпечно та спокійно!