Триває підготовка до чергової сесії - відбулось спільне засідання постійних комісій сільської ради

Дата: 28.10.2021 23:59

Сьогодні, 28 жовтня, відбулося спільне засідання постійних комісій Вільшанської сільської ради, під час якого депутатами-членами комісій відповідно до компетенції детально розглянуто, обговорено та погоджено понад 150 питань, які заплановано винести на розгляд чергової сесії сільської ради, яка відбудеться завтра, 29 жовтня. Серед них про:

• затвердження звіту про виконання бюджету Вільшанської сільської територіальної громади на 2021 рік;
  • затвердження рішень виконавчого комітету Вільшанської сільської ради;
  • затвердження Програми відшкодування витрат на надання пільг з послуг на надання пільг з послуг зв’язку та Порядку відшкодування вартості знижки на абонентську плату за користування телефонним окремим категоріям громадян Вільшанської сільської ради на 2021-2025 роки;
  • зміни до Програми соціального,  економічного та  культурного розвитку Вільшанської сільської ради на 2021 рік;
  • надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації;
  • внесення змін до бюджету Вільшанської сільської територіальної громади на 2021 рік;
  • внесення змін до штатного розпису КЗ «Вільшанський ліцей»;
  • надання матеріальної допомоги жителям Вільшанської сільської ради.
  • блоки питань із земельних відносин та ін.

Крім депутатів та сільського голови, участь у спільному засіданні комісій взяли працівники сільської ради, відповідальні за підготовку проєктів рішень за напрямками своєї діяльності: начальник фінансового відділу Світлана Ліпкус, начальник відділу соціального захисту населення Катерина Фурманчук, начальник відділу кадрового та правового забезпечення Олександр Баліцький, начальник відділу «Спеціалісти ради» Сергій Дзюбанчук.