Відбулась чергова чотирнадцята сесія Вільшанської сільської ради 8 скликання

Дата: 29.10.2021 22:35

Сьогодні, 29 жовтня, відбулось пленарне засідання 14 сесії Вільшанської сільської ради VIII скликання.

Фото без описуУчасть у сесії взяли депутати, сільський голова Сергій Мельник, старости округів громади, керуючий справами виконкому Валентина Ратошнюк, начальник фінансового відділу ради Світлана Ліпкус, начальник відділу освіти, молоді та спорту Ігор Кучмій, начальник відділу кадрового та правового забезпечення Олександр Баліцький, спеціалісти із земельних питань Сергій Дзюбанчук і Олександр Комашевський та начальник відділу соціального захисту населення Катерина Фурманчук.

Фото без описуПеред початком засідання присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих героїв, які боролись за визволення України від нацистських загарбників.

Депутатами та сільським головою прийнято виважені рішення по понад 170 питаннях, серед них:

• про затвердження звіту про виконання бюджету Вільшанської сільської територіальної громади на 2021 рік;Фото без опису
  • про затвердження рішень виконавчого комітету Вільшанської сільської ради;
  • про затвердження Програми відшкодування витрат на надання пільг з послуг на надання пільг з послуг зв’язку та Порядку відшкодування вартості знижки на абонентську плату за користування телефонним окремим категоріям громадян Вільшанської сільської ради на 2021-2025 роки;
  • про зміни до Програми соціального,  економічного та  культурного розвитку Вільшанської сільської ради на 2021 рік;
  • про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації;Фото без опису
  • про внесення змін до бюджету Вільшанської сільської територіальної громади на 2021 рік;
  • про внесення змін до штатного розпису КЗ «Вільшанський ліцей»;
  • про надання матеріальної допомоги жителям Вільшанської сільської ради;
  • про внесення змін до раніше прийнятих рішень ради;
  • блоки питань із земельних відносин;
  • про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель сіл громади та ін.

Фото без описуПісля закриття сесії присутніх приємно здивували депутат села Галіївка Антоніна Стельмах та староста Анатолій Снігур, які висловили щиру подяку сільському голові та усьому депутатському корпусу за проведений капітальний ремонт центральної галіївської вулиці – імені В. Ф. Мазуркевича – та, у кращих народних традиціях, з короваєм на вишитому рушнику запросили усіх відвідати Галіївку.

2021 рік, дійсно, став своєрідним роком відновлення доріг у Вільшанській громаді. І це лише початок. Сильні разом!