Увага: конкурс дитячого малюнку «Газ людині вірно служить, з обережними він дружить»

Дата: 02.11.2021 15:18

Положення про конкурс

дитячого малюнку

«Газ людині вірно служить, з обережними він дружить»

Традиційно, нагадуючи про правила безпечного та ощадливого використання газу, товариство «Житомиргаз» проводить конкурс малюнку для дітей молодших та середніх класів.

В конкурсі можуть взяти участь діти віком від 6-ти до 14 років. Малюнки газівники чекають з усіх куточків Житомирської області. Щоб стати учасником конкурсу, варто намалювати малюнок із сюжетом, відповідним темі безпечного та ощадливого використання газу у побуті.

Роботи приймаються в електронному вигляді на сторінку АТ «Житомиргаз» у Фейсбук  в особисті повідомлення сторінки  в строк з 25-го жовтня по 10-те листопада включно. До фото малюнка варто обов`язково вказати ім’я та прізвище дитини (автора малюнка), вік, назву навчального закладу, де навчається дитина, а також телефонний номер одного з батьків. Важливо, щоб  людина, яка надсилає фото малюнка була на сторінку АТ «Житомиргаз», аби слідкувати за перебігом етапів конкурсу.

Технічні вимоги до робіт:

Фото малюнків, що подаються на конкурс можуть бути в А-4 або А-3 форматі, в довільному виконанні (графіка, живопис, виконання олівцями, олійними, акварельними фарбами, гуашшю тощо). На конкурс приймаються лише індивідуальні оригінальні авторські роботи, що відповідають умовам конкурсу.

Етапи конкурсу:

2-й етап – проведення конкурсу, отримання малюнків: з 25.10 по 10.11

3-й етап – підсумовування та визначення переможців: 11.11-12.11

4-й етап – оголошення переможців та вручення подарунків: з 15.11

Оперативну інформацію про етапи конкурсу можна на сторінці АТ «Житомиргаз» у Фейсбуці, там  можна отримати і «порцію натхнення» - розповідають в компанії. І рекомендують бути підписаними, аби голосувати за кращі роботи та бути в курсі усіх новин.