ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА ЖИТОМИРЩИНІ: ОСУЧАСНЕНИЙ БАСЕЙН ЖДЮСШ “АВАНГАРД” НЕВДОВЗІ ЗМОЖУТЬ ОЦІНИТИ ТИСЯЧІ ЖИТЕЛІВ ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ

Дата: 10.11.2021 15:58

Плавальний басейн Житомирської дитячо-юнацької спортивної школи «Авангард» протягом кількох десятиліть залишається улюбленим місцем для тренувань та проведення лікувально-оздоровчих заходів. Задля подальшої ефективної роботи закладу та збільшення його потужностей у рамках програми Президента України «Велике будівництво» цьогоріч здійснюється капітальний ремонт будівлі басейну.

Фото без описуЯк повідомляє Департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА, даний проєкт спрямовано переважно на капітальний ремонт внутрішніх приміщень, зокрема проводиться: утеплення бокових фасадів, влаштування вимощення, заміна дерев’яних вікон і зовнішніх дверей, ремонт ганку, опорядження вестибюлю та сходових клітин, ремонт несучих конструкцій чаші басейну та опорядження машинного відділення, ремонт спортзалу та інших внутрішніх приміщень, благоустрій.

Фото без описуУ попередні роки утеплено та оздоблено бокові фасади, замінено вікна, відремонтовано вхідну групу.

На сьогодні виконуються роботи з опорядження внутрішніх приміщень, підготовлено підлоги під фінальну стяжку, в санвузлах та душових стіни оздоблюються керамічною плиткою, в інших приміщеннях завершується підготовка стін та стелі під фарбування, опоряджується центральний ганок з пандусом.

Довідково. Роботи виконуються з 2019 року. Загальна кошторисна вартість проєкту після коригування ПКД – 20628,097 тис. грн.