За фінансування депутата обласної ради Ігоря Ходака здійснюється ремонт вулиці Гладеревої у Волосівці

Дата: 10.11.2021 08:53

Добрі справи людей говорять самі за себе…

Гладерева – вулиця у Волосівці з такою незвичною назвою для усіх, і такою зрозумілою і усталеною для місцевих жителів. Невелика затишна вулиця довжиною до 400 метрів, з одностороннім розташуванням будинків, дружніми сусідами, мальовничими місцями та… зруйнованим дорожнім покриттям.

Проте останніми днями на тихій волосівській вулиці вирує бурхливе життя – за фінансування депутата Житомирської обласної ради, підприємця та мецената Ігоря ХОДАКА проводиться поточний ремонт дороги по вулиці Гладеревій.

Спочатку здійснено грейдерування попереднього дорожнього покриття з ямами, проведено посилення основи щебенем та укладено шар біло-щебеневої суміші, усі шари рівномірно розрівнюються та проводиться коткування. На даний час роботи на стадії завершення.

Це далеко не перша благодійна допомога Ігоря Ходака Вільшанській громаді і, впевнені, не остання. Ігор Євгенович ніколи не стоїть осторонь потреб, проблем та прохань і завжди надає підтримку, часто – не чекаючи запрошення.

Вільшанська сільська рада, жителі Волосівки та усієї громади висловлюють щиру подяку Ігорю Євгеновичу Ходаку за чуйну і людяну життєву позицію, надану допомогу з фінансування ремонту дороги, неодноразову підтримку та розуміння проблем жителів!

Нехай Ваша доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею. Зичимо міцного здоров’я Вам і Вашій родині, процвітання Вашій справі, усіляких гараздів і побільше тепла на Вашому життєвому шляху!