У Волосівці завдяки меценатам ремонтують дорожнє покриття по сільських вулицях

Дата: 12.11.2021 16:22

Дороги – це візитівка кожного населеного пункту та усієї громади. Але приводити їх до ладу після років забуття справа не проста та досить коштовна. Тому допомога та підтримка у цій нелегкій справі – неоціненна.

З приємністю інформуємо Вас, що на даний час завершується поточний ремонт дорожнього покриття по провулку Лесі Українки, провулку Середньому  та польовій частині вулиці Лесі Українки у Волосівці.

Ремонт – укладання біло-щебеневої суміші – проводиться за ініціативи, фінансування та використання ресурсів ТОВ «АГРОІНВЕСТКОНТАКТ».

Ми з радістю висловлюємо сердечну подяку керівникам Вальтеру Єсайовичу ЧЕДІЇ та Наталії Петрівні ЧИРИЦІ – постійним партнерам сільської ради та щирим меценатам громади!

Нехай щастить Вам, шановні благодійники, на життєвій ниві добра! Хай збуваються усі Ваші плани і благородні починання! Міцного Вам здоров’я, теплоти Вашим домівкам і серцям, поваги і шани від людей та успіхів у справах!