Проєкти рішень 15 сесії VIII скликання

Дата: 12.11.2021 16:18

Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність гр.Пелехівському Д.В.

Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність гр. Петрик І.І.

Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Савчук Н.В.

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.Савчук Н.В.

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.Самунь М.І.

Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Сугерею В.С.

Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність гр. Фекете М.М.

Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність гр. Хандриці В.В.

Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність гр. Ящуку І.В.

Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Мазур Н.Ф.

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Мазур Н.Ф.

Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Маліцькому В.В.

Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Маліцькому С.В.

Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Марценюк Г.В.

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.Марценюк Г.В.

Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Мошенецька С.П.

Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність гр.Олексюку В.В.

Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Онищуку О.Г.

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.Онищук О.Я.

Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Онищук О.Я.

Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність гр.Іванюку О.В.

Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Андрі С.О.

Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність гр. Башинській Г.П.

Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність гр. Борисюк Л.В.

Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність гр. Бортнік С.У.

Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність гр. Булич В.В.

Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність гр. Буличу М.С.

Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Волик Л.О.

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.Гайовому Б.В.

Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Глубокій Н.Г.

Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Глубокому А.В.

Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Грицику Ю.М.

Про внесення змін до рішення Вільшанської сільської ради від 31 серпня 2021 року № 1867

Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність гр. Дорощук Н.М.

Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Зворигіній О.Ю.

Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Кальчуку Д.В.

Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Когут І.Л.

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Коноплюку В.В.

Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність гр. Корольчук В.В.

Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність гр. Літинському В.П.

Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Лебідю В.В.

Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Лебідю О.В.

Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Луценку О.О.