У Галіївці триває ремонт сільського клубу

Дата: 22.11.2021 21:00

Облуплені стіни, зруйнована сцена, підлога та стеля, щілини в даху, відсутнє опалення та безліч будівельного сміття у глядацькій залі – у такому стані дісталось у спадок приміщення сільського клубу старості села Галіївка Анатолію Снігуру.

Проте, очі бояться, а руки працюють, тим паче коли є підтримка і допомога!

Наприкінці минулої зими за сприяння сільського голови Сергія Мельника, старости Трощанського старостинського округу Тетяни Мельник та небайдужих місцевих жителів вдалося заготовити матеріал для підлоги. Впродовж літа з деревини виготовили дошки, паралельно відбувався демонтаж залишків попередньої штукатурки та прибирання приміщення від різного брухту.

На початку жовтня силами технічних працівників школи і старостату устелено підлогу. Закуплено матеріали, необхідні для проведення облицювальних робіт внутрішніх стін. 16 листопада будівельники розпочали роботу. Перші результати уже помітні!

Староста пан Анатолій та весь колектив сільської ради щиро вдячні активістам, які докладають зусиль для відновлення Галіївського сільського клубу, серед них: Гребенюк С. М., Бутов М. М., Вергелюк А. В., Корнійчук В. С., Микульський А. С., Джема Р. Л., Милостивий Владислав, Сергіюк Максим, Нестерук М. І., Бутов М. В., Панов О. І., Пархомець І. В., Лунг С. Д. та Кобильков В. С.

Попереду: монтаж стелі, будівництво сцени, встановлення системи опалення, малярні роботи і не лише.

Роботи багато, але, впевнені, результат того вартий!

Сильні разом!