У закладах освіти громади впроваджено систему НАССР

Дата: 25.11.2021 17:49

Сьогодні, 25 листопада, в приміщенні Вільшанської сільської ради відбулась нарада-навчання за участю консультантів, керівників, кухарів та завгоспів закладів дошкільної та загальної середньої освіти з питання впровадження на харчоблоках системи управління безпечністю харчування НАССР.

НАССР (англ. Hazard Analysis and Critical Control Point) – це система аналізу ризиків, небезпечних чинників і контролю критичних точок. Обов’язковість впровадження даної системи регламентується Законом України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» та інших нормативно-правових актів.

У дитячих садочках та школах НАССР – це важливий інструмент для контролю безпеки харчування. Адміністрація закладів освіти зобов’язана впровадити та постійно підтримувати функціонування принципів системи HACCP на харчоблоках. Головним завданням системи HACCP є аналіз небезпек і проведення поетапного контролю за всіма етапами приготування страв і продуктів харчування, починаючи від прийому продуктів на склад і до моменту подачі готової страви.