У Карповецькій амбулаторії завершується облаштування необхідних комунальних зручностей

Дата: 26.11.2021 10:22

Двері Карповецької амбулаторії загальної практики сімейної медицини щобудня відчинені для місцевих жителів та жителів навколишніх сіл, які звертаються за необхідною медичною допомогою, оглядом, профілактичним щепленням, порадою щодо власного здоров’я тощо.

Звісно, у медичному закладі, працівники якого надають медичні послуги сотням людей, повинні бути належні умови для роботи з пацієнтами.

На даний час в амбулаторії завершуються роботи по облаштуванню водопостачання та водовідведення – найнеобхідніших комунальних зручностей. Ремонтні роботи здійснюються на умовах співфінансування: 50 тис. грн. бюджетних коштів виділені сільською радою, та 50 тис. грн. надані нашим постійним партнером та благодійником – ТОВ «АГРОІНВЕСТКОНТАКТ».

Крім того, у даному медичному закладі віднедавна модернізовано систему опалення. Власними силами споруджено котельню та, завдячуючи ТОВ «АГРОІНВЕСТКОНТАКТ», які виділили понад 100 тис. грн., встановлено сучасний котел на твердому паливі.

Висловлюємо щиру подяку керівникам Вальтеру Єсайовичу ЧЕДІЇ та Наталії Петрівні ЧИРИЦІ – постійним партнерам сільської ради та щирим меценатам – за турботливе ставлення до потреб населення, постійну фінансову підтримку у розвитку та розбудові громади!

Бажаємо Вам  здоров'я, успіхів і фінансового процвітання! Щиро сподіваємось на подальшу підтримку та плідну співпрацю!

Рухаємось вперед!