Людям з інвалідністю вручили продуктові набори

Дата: 03.12.2021 20:45

Щороку 3 грудня разом із світовою спільнотою Україна відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю. Мета, заради якої цей день був проголошений – дотримання прав людини і участі осіб з обмеженими можливостями у житті суспільства.

З нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю сьогодні, 3 грудня, старости сіл громади, працівники відділу соціального захисту населення та КУ «Центр з надання соціальних послуг» Вільшанської сільської ради вручили жителям громади, які мають І групу інвалідності, продуктові набори. Орієнтовна вага одного продуктового набору становить близько 17 кілограм. До нього входять: цукор, олія, борошно, макаронні вироби, різні види круп, чай, печиво, шоколад.

Акція відбулась за ініціативи сільського голови Сергія Мельника та фінансової підтримки меценатів-партнерів громади: Романа Кошика (ТОВ «КОМ-АГРО»), Миколи Пруса (ТОВ «Камоміла»), Вальтера Чедії та Наталії Чириці (ТОВ «АГРОІНВЕСТКОНТАКТ»), Олександра Кучерявого (ПАФ «ЛАН»), Олега Шевчука (ПП «Слободище») та приватного підприємця Людмили Псюк. Дякуємо нашим благодійникам!

Зичимо усім людям з особливими потребами міцного здоров’я, добра, бадьорості духу та підтримки близьких.

Обов’язок  суспільства – проявляти турботу та милосердя до більш незахищених верств населення. Адже саме це показник його розвитку та гуманності.