Щиро вітаємо усіх причетних до волонтерського руху!

Дата: 05.12.2021 12:33

Фото без опису5 грудня Україна та весь світ відзначають День волонтера.

Для нашої держави слово «волонтер» несе в собі набагато більше значення, ніж просто людина, яка добровільно та безкорисно здійснює важливу суспільну діяльність.

Український волонтерський рух — унікальний, адже майже кожен четвертий українець у своєму житті мав досвід волонтерства і саме завдяки йому, без перебільшень, ми обстояли наш суверенітет. Ми всі пам’ятаємо, що 90 відсотків із цієї чверті стали волонтерами не в просту годину... Справжній волонтерський рух зароджувався ще на Майдані, під час подій Революції Гідності, і найбільшої потужності набрав у перші роки війни з РФ. Коли буквально в кожній родині, в кожному будинку і дворі, на кожній вулиці і на кожному підприємстві був волонтер.

Тоді ми організувалися та захистили нашу країну, бо кожен був волонтером за покликом серця. Об’єднавшись заради спільної мети, сотні тисяч часто безіменних волонтерів показали усьому світу та самим собі, хто ми такі та на що ми здатні.

Волонтерство не обмежується лише допомогою військовим.

Щодня ми є свідками сотні волонтерських заходів і акцій, зборів коштів і просто допомоги всім: від дітей до літніх людей, від тварин до історичних будівель. Волонтерство в релігійних спільнотах, екологічний активізм, молодіжні обміни, притулки для одиноких людей, безхазяйних тварин, культурне волонтерство та багато-багато іншого — всіх способів допомогти іншому не перелічити. Об’єднує всіх одне — віра у доброту і те, що разом ми нездоланні!

Дорогі волонтери, прийміть щирі вітання та подяку за вашу щоденну працю та небайдужість! Зі святом!

З повагою – сільський голова Сергій МЕЛЬНИК