7 грудня відбулась святкова сесія Вільшанської сільської ради

Дата: 08.12.2021 16:04

Фото без описуВчора, 7 грудня, у День місцевого самоврядування, відбулась чергова 16 сесія Вільшанської сільської ради VIII скликання, якій передувало спільне засідання постійних комісій ради.

Участь у сесії взяли депутати, сільський голова Сергій Мельник, старости округів громади, працівники структурних підрозділів сільської ради, а також представники закладів освіти та культури, поліцейські офіцери громади, запрошені ветерани органів місцевого самоврядування.

Депутатами та сільським головою розглянуто, обговорено та прийнято рішення по понад 80 питаннях, серед них:

• про затвердження рішень виконавчого комітету Вільшанської сільської ради;
  • про затвердження розпоряджень сільського голови;
  • про внесення змін до бюджету Вільшанської сільської територіальної громади на 2021 рік;
  • про внесення змін до рішення ради;
  • про затвердження звіту про експертну грошову оцінку та продаж земельної ділянки ТОВ «ЧУДНІВСЬКИЙ ЕЛЕВАТОР АІК»;
  • блоки питань із земельних відносин тощо.

У різному сільський голова Сергій Мельник, відповідно до ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виступив з публічним звітом про свою роботу та діяльність сільської ради за 2021 рік, підбивши підсумки діяльності органу місцевого самоврядування та окресливши основні плани на наступний період діяльності.

На завершення відбулося нагородження Грамотами сільської ради депутатів, членів виконавчого комітету, працівників сільської ради, ветеранів органів місцевого самоврядування, а також переможців конкурсу-огляду з благоустрою населених пунктів.