Діти з Вільшанської громади взяли участь в обласному заході з нагоди Дня Святого Миколая

Дата: 19.12.2021 17:23

Напередодні Дня Святого Миколая Чудотворця у Житомирській обласній філармонії імені Святослава Ріхтера відбувся захід для дітей пільгових категорій «Запрошує у гості Святий Миколай». Для участі у заході були запрошені діти пільгових категорій Житомирщини, зокрема і 3 дітей з Вільшанської територіальної громади (діти з багатодітних малозабезпечених сімей).

З вітальним словом до запрошених дітей звернулась заступниця голови Житомирської облдержадміністрації Наталія Остапченко, побажавши усім казкового здійснення мрій та гарного настрою.

Діти переглянули яскраву святкову виставу «Віртуальна музично-новорічна ніч» та отримати солодкі подарунки.