22 грудня – День енергетика

Дата: 22.12.2021 10:14

Протягом майже трьох десятиріч в Україні напередодні новорічних свят відзначають День енергетика - професійне свято мужніх людей, які віддають свою енергію, сили, знання та вміння заради благородної справи – дарувати світло в оселі українців, забезпечувати стабільне функціонування усіх галузей економіки держави.

Символічно, що свято відзначається 22 грудня – у найкоротший світловий день у році, коли села й міста раніше запалюють вогні, немов нагадуючи про свято енергетиків, робота яких – дарувати людям світло і тепло.

Сьогодні у приміщенні Чуднівського РЕМ АТ «Житомиробленерго» відбулись урочистості з нагоди професійного свята, на які завітав і Вільшанський сільський голова Сергій Мельник.

Сергій Аркадійович щиро привітав працівників енергетичної галузі району та за сумлінну працю, високу професійну майстерність, добросовісне виконання обов’язків і з нагоди професійного свята відмітив працівників РЕМу:

• Подяками Вільшанської сільської ради та грошовими нагородами:

Олега Леонідовича ПАЦАНОВСЬКОГО – головного інженера Чуднівського РЕМ АТ «Житомиробленерго»;

Сергія Івановича КОЗИРЯ -  машиніста БКУ Чуднівського РЕМ АТ «Житомиробленерго»;

Сергія Олександровича ГРИШКА – електромонтера Чуднівського РЕМ АТ «Житомиробленерго»;

Наталію Юріївну ДЖУРБЕЙ – контролера Чуднівського РЕМ АТ «Житомиробленерго»;

• Грамотою Вільшанської сільської ради та грошовою нагородою:

Сергія Володимировича ПЕРЕДРІЯ - заступника начальника району з комерційних питань Чуднівського РЕМ АТ «Житомиробленерго».

Шановні енергетики!

Дорогі працівники Чуднівського РЕМ Житомиробленерго!

Прийміть сердечні вітання з нагоди свого професійного свята!

Від Вашого професіоналізму та сумління залежить стабільна робота економіки та якість побуту наших громадян. Адже щоденною працею Ви вселяєте впевненість у тому, що у наших оселях буде світло, тепло і затишно.

Щиро дякуємо за Вашу сумлінну працю.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, добробуту, процвітання, щедрих професійних та життєвих успіхів і нехай завжди Вам світить родинний теплий вогник – вічне джерело наснаги і любові!

Вільшанський сільський голова                                   Сергій МЕЛЬНИК