Рішення 18 сесії VIII скликання

Дата: 04.02.2022 12:01

Про порядок організації та залучення громадян до громадських робіт на 2022 р.

2422

Про включення об’єктів  комунальної власності до Переліку першого та другого типів.

2423

Про намір передачі об’єктів комунальної власності в оренду.

2424

Про внесення змін та затвердження у новій редакції структури та Положення про Комунальну установу «Центр з надання соціальних послуг» Вільшанської сільської ради.

2425

Про затвердження  Програми надання допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавлених батьківського піклування, після досягнення 18-річного віку на 2022-2024 роки.

2426

Про внесення змін до бюджету Вільшанської сільської територіальної громади на 2022 рік.   Додаток   Додаток

2427

Про надання матеріальної допомоги жителям Вільшанської сільської ради.

2428

Про заключення договорів оренди земельних ділянок.

2429

Про вилучення земельної ділянки  у гр.Столбового В.В.

2430

Про передачу у власність земельних ділянок (паїв) гр.Горкун Г.П.

2431

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу їх у власність гр.Короченко Л.С.

2432

Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність гр.Самуню В.П.

2433

Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність Онищенко В.А.

2434

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  гр.Стадник Н.М

2435

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр.Мельничуку Ю.Ф.

2436

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр.Гонишнюк Г.Р.

2437

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр.Власюку Р.В.

2438

Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Власюку Р.В.

2439

Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Царенку А.Б.

2440

Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Демчишину О.М.

2441

Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Петрику В.О.

2442

Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Мельничук Г.М.

2443

2444

Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Скрипі Ю.Г.

2445

Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Баліцькому О.П.

2446