ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА ЖИТОМИРЩИНІ: ТРИВАЄ МОНТАЖ АРМОГРУНТОВОЇ ПІДПІРНОЇ СТІНКИ НА АВТОШЛЯХУ Н-03 ЖИТОМИР – ЧЕРНІВЦІ

Дата: 15.02.2022 15:20

У рамках програми Президента України «Велике будівництво» здійснюється реконструкція ділянки автомобільної дороги загального користування національного значення Н-03 Житомир – Чернівці км 52+250 – 58+000.

Як повідомляє САД у Житомирській області, підрядна організація проводить роботи з монтажу армогрунтової підпірної стінки. Роботи проходять поблизу села Кілки.

Підпірні стіни — конструкції, запроєктовані для того, щоб ґрунт міг зберігати такий нахил, який він не може мати в природних умовах. Вони використовуються для утримування ґрунту на ділянках, де ландшафт потребує перепланування для конкретних цілей.

Основні види робіт:

підготовчі роботи;

перевлаштування мереж системи зв’язку;

земляні роботи;

штучні споруди;

влаштування дорожнього одягу;

облаштування та обстановка дороги.

Нагадаємо, що наразі капітальний ремонт автомобільної дороги Н-03 Житомир – Чернівці також проводиться між населеними пунктами Кутище та Старий Любар.

Довідково. Автомобільна дорога Н-03 Житомир – Чернівці – це автошлях національного значення на території України. Проходить територією Житомирської, Хмельницької та Чернівецької областей.

Протяжність автодороги на території Житомирщини – 89 кілометрів.