У Держспецзв’язку розповіли, як відрізнити українську техніку від російської і порадили знищувати ворога

Дата: 26.02.2022 13:37

Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації опублікувала інструкцію, як розрізнити російську та українську військову техніку.

«Зазначається, що російська техніка має темно-зелене та болотне забарвлення, іноді – триколірне. Українська техніка має забарвлення у вигляді "пікселю" або темно-зелений колір, близький до оливкового (на фото)», - йдеться у повідомленні.

Техніка окупантів має додаткові ознаки, які вказують на напрям руху:

• Косу лінію на кузові – на Херсон.
  • Мітка Z на кузові — наступ на Харків, також на цьому напрямку помічена Росгвардія (кадирівці). Нині така техніка з-під Сум їде на Київ.
  • Трикутник – для підрозділів на Слов'янськ та Краматорськ.
  • Коло – для мобільного резерву.

У Держспецзв’язку закликають: якщо ви побачили окупаційну техніку, потрібно повідомити ЗСУ та (або) зняти на відео пересування цієї техніки та викласти у соцмережі під хештегом #війна_проти_україни.

У жодному разі не треба фільмувати пересування української військової техніки.

Нагадаємо, Генштаб просить жителів Житомирської і ще п’яти областей повідомляти про пересування ворожої техніки.

Також вороги можуть використовувати нашу техніку, форму та прапори. Будьте уважні та обережні.

У Держспецзв’язку також порадили за бажання та можливості знищувати ворожу техніку усіма можливими засобами. Знищуйте їх, паліть. Хай під ними горить земля.

СЛАВА УКРАЇНІ!