Вільшанська громада попрощалася із загиблим Захисником України

Дата: 03.04.2022 16:14

Сьогодні, 03 квітня, на превеликий жаль, вже вдруге жителів Вільшанської громади згуртувало велике горе. У Карпівцях провели в останню путь ВІТАЛІЯ ІВАНОВИЧА ДИШКАНТА – Захисника, який загинув смертю хоробрих, відстоюючи цілісність і незалежність рідної України.

Фото без описуВіталій Дишкант народився 6 червня 1989 року у селі Карпівці. Закінчив Карповецьку загальноосвітню школу, отримав професію токаря у Житомирському професійно-технічному училищі. Після навчання проходив строкову службу у Збройних Силах України у місті Києві.

Коли на сході України в 2014 році розпочалася нав’язана Російською Федерацією війна, Віталій став на захист суверенітету та територіальної цілісності України.

Пізніше працював водієм у ТОВ «Аграрний фонд Терещенка».

Коли на Батьківщину 24 лютого віроломно напав безжальний і підступний ворог, Віталій Дишкант відразу став до лав захисників та обороняв Україну у складі 95 окремої десантно-штурмової бригади ЗСУ.

Фото без опису21 березня Віталік востаннє вийшов на зв'язок із рідними...

Загинув Віталій Іванович 22 березня 2022 року в зоні бойових дій у місті Костянтинівка Донецької області.

Таке коротке і героїчне життя Захисника трагічно обірвалося від кривавих рук російських фашистів.

Віталій Іванович був добрим і життєрадісним. Без батька залишилася 5-ти річна донька Вероніка. Батьки без сина. Брата і сестра без – брата.

Вільшанська сільська рада висловлює найщиріші співчуття рідним та близьким загиблого, який віддав своє молоде життя за рідну Україну, за свій народ і загинув, як справжній воїн, як справжній Герой на полі бою.

Герої не вмирають, їх пам’ятають вічно.

Вічна пам’ять тобі, Віталію, і слава Захиснику України!