“Житомиргаз Збут” дякує клієнтам, які сплатили за газ

Дата: 05.04.2022 11:43

Фото без описуНа Житомирщині більше 216 тисяч споживачів газу вчасно сплатили за блакитне паливо.
ТОВ “Житрмиргаз Збут”, що працює під брендом “ТВІЙ ГАЗЗБУТ”, дякує 216 456 побутовим клієнтам, які розрахувалися у березні за спожитий природний газ.

Українці розуміють, що оплата комунальних послуг – це не тільки виконання договірних зобов’язань, а також “дякую” працівникам підприємств – постачальників комунальних послуг та їх родинам. Це – ще один ваш внесок в оборону свого села чи міста і реальна допомогадержаві під час війни.
Попри війну в країні, найкраще минулого місяця розраховувалися за спожите блакитне паливо клієнти у колишніх Попільнянському, Ружинському, Андрушівському та Брусилівському районах, за що їм окрема подяка. Найгірше у перший місяць весни сплатили за газ жителі Житомира та Житомирського і Коростишівського районів.
У порівнянні з березнем минулого року, рівень оплати за спожитий газ на Житомирщині впав на 16%. Загальний борг побутових споживачів перед ТОВ “Житомиргаз Збут” наразі становить 575 млн грн.
Під час дії воєнного стану ТОВ “Житомиргаз Збут” не припиняє постачання природного газу боржникам і не стягує штрафи за невчасні розрахунки. Компанія розуміє, що велика кількість українців опинилася у дуже складних життєвих обставинах, і поки не може сплатити за спожитий природний газ. Але споживачі, які в змозі це зробити, мають розрахуватися і підтримати комунальну сферу.
Безпечно та без комісії сплатити за спожитий газ клієнти ТОВ "Житомиргаз збут" можуть через онлайн-сервіси:
·        кнопка "Сплатити за газ" на сайті ztgaszbut.com ua;
·        viber-бот ТВІЙ ГАЗЗБУТ https://bit.ly/3sRaq9U;
·        особистий кабінет "Житомиргаз Збут" my.ztgaszbut.com.ua;
·        клієнтські сервіси 104.ua.
Нагадуємо, що заборгованість за житлово-комунальні послуги може стати причиною скасування субсидії на наступний опалювальний сезон, якщо є прострочена заборгованість за комунальні послуги за більше, ніж три місяці на суму понад 680 гривень. Наявність заборгованості буде аналізуватися органами соціального захисту населення в травні поточного року.
ТОВ "Житомиргаз Збут" дякує всім клієнтам, які вчасно сплачують за спожитий природний газ.