ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНІ ОСОБИ, ЯКІ ЗВЕРНУТЬСЯ ЗА ДОПОМОГОЮ НА ПРОЖИВАННЯ ДО 30 КВІТНЯ, ОТРИМАЮТЬ ЇЇ, ПОЧИНАЮЧИ З БЕРЕЗНЯ
Дата: 11.04.2022 11:34
Кількість переглядів: 523
Кабінетом Міністрів України постановою від 09.04.22 № 418 внесено зміни до Порядку надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам. Відповідно до змін, переселенці, які звернуться за допомогою на проживання до 30 квітня 2022 року, отримають її, починаючи з березня 2022 року.
Внутрішньо переміщені особи, які нині фактично перебувають на території Вільшанської територіальної громади, можуть звернутися до відділу соціального захисту населення Вільшанської сільської ради, спеціалістів Карповецького та Трощанського старостинських округів для постановки їх на облік та отримання довідки внутрішньо переміщеної особи (ВПО), а також для оформлення щомісячної соціальної допомоги на проживання.