Запрошуємо до співпраці

Дата: 14.04.2022 13:32

Фото без описуЖитомирський районний сектор № 10 філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області – запрошує до співпраці наполегливих, відповідальних, толерантних, ініціативних та оптимістичних особистостей для здійснення волонтерської діяльності.

Взаємодіючи із сектором пробації, ви допомагатимете особам (суб’єктам пробації), які в силу обставин, важких умов життя, умисно чи з необережності вчинили правопорушення невеликої суспільної небезпеки, за які їх засуджено до покарань альтернативних до позбавлення волі.

Враховуючи викладене, запрошуємо до співпраці з уповноваженим органом з питань пробації в якості волонтерів. Для отримання більш детальної інформації пропонуємо звертатись до Житомирського РС № 10 філії ДУ «Центр пробації» у Житомирській області за адресою: вул. Г. Майдану, 125, каб. № 41 м. Чуднів, Житомирської області.

Начальник Житомирського РС № 10

ДУ «Центр пробації» у Житомирській області