Громада у сльозах: у Подолянцях попрощались із захисником України Ярославом Калінчуком

Дата: 13.06.2022 14:43

Фото без опису12 червня Вільшанська громада попрощалась та віддала шану захиснику України ЯРОСЛАВУ КАЛІНЧУКУ, який загинув при виконанні бойового завдання, захищаючи Батьківщину.

Фото без описуЯрослав Олександрович Калінчук народився 10 вересня 2000 року у селі Подолянці в дружній працьовитій родині.

Закінчив Чуднівську гімназію, у місті Житомирі здобув професію бармена. Працював у столиці за фахом.

У 2020 році Ярослав підписав контракт та пішов служити до 95 окремої десантно-штурмової бригади ЗСУ. З жовтня 2021 року брав участь у жорстоких боях на Донбасі, а після повномасштабного вторгнення росії на територію України – в інших прикордонних областях.

Фото без описуЯрослав Олександрович мав спокійну вдачу, був добрим і життєрадісним, позитивним, самостійним та цілеспрямованим, намагався всього досягати самотужки.

Таке коротке і героїчне життя Захисника трагічно обірвалося від кривавих рук російських фашистів 7 червня 2022 року в Ізюмському районі на Харківщині.

Без рідної людини залишились мати, батько, молодші сестри…

Провести Ярослава в останню путь зібрались рідні та близькі, односельці та жителі сусідніх населених пунктів, військовослужбовці, громадськість, духівництво.

Ми глибоко співчуваємо родині загиблого та усім, хто його знав. Переконані: країна вистоїть та буде гідна цієї жертви.

Вічна пам'ять і слава Захиснику України!