Проведено чергову 21 сесію Вільшанської сільської ради

Дата: 28.06.2022 17:55

Фото без опису24 червня відбулась чергова 21 сесія Вільшанської сільської ради VIII скликання, якій передувало спільне засідання постійних комісій ради.

Фото без описуПеред початком пленарного засідання присутні вшанували хвилиною мовчання усіх загиблих від рук російських фашистів.

Депутатами та сільським головою розглянуто та обговорено 17 питань і різне.

Фото без описуСеред іншого, прийнято рішення про затвердження рішень виконавчого комітету ради, внесення змін до сільського бюджету, затвердження акту прийому-передачі майна та про передачу майна, про Програму підтримки самозабезпечення Вільшанської територіальної громади харчовими продуктами на 2022-2024 роки «Сади Перемоги», про перейменування вулиць, які містять російське походження, про зміну назв та затвердження у нових редакціях статутів закладів загальної середньої освіти, про затвердження умов оренди комунального майна, надання матеріальної допомоги на лікування та ін.

Участь у сесії взяли депутати, сільський голова Сергій Мельник, старости округів громади, керівники структурних підрозділів ради.