До уваги жителів громади, помешкання та майно яких постраждали внаслідок ракетних ударів 12-13 квітня 2022 року!

Дата: 07.07.2022 15:49

Фото без описуНайближчим часом заплановано зустріч з експертами та представниками правоохоронних органів щодо подальшого юридичного вирішення даних питань.

Звертаємо увагу, що для визнання потерпілим в кримінальному провадженні необхідно буде вчинити наступні дії:

1. Написати заяву про визнання потерпілим;
  2. Зробити копії наступних документів: паспорту (1, 2 сторінки, місце реєстрації), ідентифікаційного коду;
  • якщо пошкоджено будинок –зробити копію технічного паспорту, правовстановлюючих документів (договори, довіреності, свідоцтва і т.п.);
  • якщо пошкоджено автомобіль – зробити копію свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу, інші правовстановлюючі документи;
  • копії будь-яких інших документів, які підтверджують завдані збитки (акт огляду пошкодженого майна, довідки, звіти і т.п.).

Обов’язково кожну копію завірити написом «Копія вірна (підпис) ПІБ, дата»

1. Обов’язково зробити фото- або відео фіксацію пошкодженого майна (це є необхідним для проведення експертизи по визначенню розміру завданої шкоди). За можливості вказані матеріали записати на диск/флеш-носій, для подальшого долучення до кримінальної справи.

Просимо вас заздалегідь підготувати необхідні документи та їх копії і бути готовими до зустрічі з експертами (про дату і час буде повідомлено додатково).