До уваги власників магазинів та інших закладів з масовим перебуванням людей!

Дата: 12.07.2022 12:50

Фото без описуІнформауємо, що відповідно до розпорядження голови ради оборони Житомирської області від 30.06.2022 року № 56 введено в дію рішення ради оборони «Про забезпечення заходів здійснення правового режиму воєнного стану».

Згідно з даним рішенням, зокрема, обмежено роботу торгово-розважальних центрів (ТРЦ), торговельно-розважальних комплексів (ТРК), магазинів, супермаркетів, інших об’єктів із масовим перебуванням людей під час попереджувального сигналу “ПОВІТРЯНА ТРИВОГА“.

При цьому наголошено, що керівники вищезазначених об’єктів зобов’язані повідомити відвідувачів про повітряну тривогу.

Враховуючи вищезазначене, просимо власників магазинів та об’єктів з масовим перебуванням людей Вільшанської громади:

- вжити заходів щодо обмеження роботи таких закладів під час сигналу "ПОВІТРЯНА ТРИВОГА";

за допомогою об'єктової системи оповіщення (гучномовець, сирена, сигналізація, акустична система, електронне інформаційне табло) повідомляти відвідувачів про повітряну тривогу;

- інформувати всіх відвідувачів про найближче сховище чи укриття, проводити евакуацію та заборонити відвідування даних закладів до моменту скасування сигналу "ПОВІТРЯНА ТРИВОГА".

Сподіваємось на ваші розуміння і відповідальність!