Відбулось розширене засідання виконавчого комітету Вільшанської сільської ради

Дата: 28.07.2022 09:34

Фото без опису26 липня під головуванням сільського голови Сергія Мельника відбулось чергове засідання виконавчого комітету.

Фото без описуПеред початком засідання присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблого захисника України, жителя с. Вільшанка, Сергія Канавського, а також усіх полеглих захисників України.

Членами виконкому розглянуто, обговорено та прийнято рішення по наступних питаннях:

• про організацію освітнього процесу 2022/2023 навчального року;
  • про роботу Бейзимівського сільського будинку культури;
  • про роботу Бейзимівської сільської бібліотеки;
  • про виконання бюджету Вільшанської сільської територіальної громади за   І півріччя 2022року;
  • про перерозподіл коштів бюджету Вільшанської сільської територіальної громади;
  • про роботу відділу соціального захисту населення Вільшанської сільської ради у 2021 році   та протягом І півріччя 2022 року;
  • про роботу служби у справах дітей Вільшанської сільської ради у 2021 році   та протягом І півріччя 2022 року;
  • про надання малолітнім статусу дитини-сироти та призначення їх опікуна;
  • про роботу комунальної установи  «Центр з надання соціальних послуг» Вільшанської сільської ради у 2021 році  та протягом І півріччя 2022 року;
  • про надання соціальних послуг жителю громади;
  • про стан розгляду звернень громадян за І  півріччя 2022 року;
  • про затвердження Плану заходів з підготовки та відзначення у 2022 році Дня Української Державності;
  • про присвоєння поштової адреси будівлі Трощанської ЗОШ І-ІІІ ст.;
  • про хід робіт з благоустрою населених пунктів.

Фото без описуКрім членів виконавчого комітету, участь у засіданні та розгляді питань взяли відповідальні виконавці (посадові особи апарату та виконавчих органів сільської ради, працівники закладів культури с. Бейзимівка), а також директори закладів загальної середньої освіти громади.

Освітяни обговорили стан підготовки до нового навчального року та висловили свої позиції щодо організації освітнього процесу в ліцеях з 01 вересня, адже у зв’язку з активними бойовими діями та постійною загрозою ракетних обстрілів гостро стоїть питання подальшої форми навчання дітей – очної, дистанційної або змішаної. Найближчим часом у закладах освіти буде організовано збори-зустрічі педагогічних колективів, керівництва громади та батьків з питання організації навчання під час воєнного стану.