#ЗДОРОВАНАЦІЯ: НА ЖИТОМИРЩИНІ СПОРТСМЕНИ З 18 ОБЛАСТЕЙ УКРАЇНИ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ВІДКРИТИХ ЗМАГАННЯХ ЗІ СПОРТИВНОГО ОРІЄНТУВАННЯ

Дата: 02.09.2022 16:37

Про це повідомляє Управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської ОВА.

Так, 27-28 серпня поблизу селища Новогородецьке Житомирського району успішно завершилися змагання GRANIT RACE 2022 – Відкриті змагання зі спортивного орієнтування.

Учасники мали можливість відпочити в наметах на березі кар’єру та побігати в лісі на дистанціях зі спортивного орієнтування.

Всього на старт вийшло 146 учасників з 18 областей України: Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Житомирська, Закарпатська, Запорізька, Івано-Франківська, Київська, Луганська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Рівненська, Сумська, Харківська.

Відповідно до вікових груп було розіграно 9 комплектів нагород серед жінок та 10 – серед чоловіків.

Головні організатори змагань – Віктор Нестеренко, Сергей Русецкий, Игорь Контарь та спортсмени-волонтери.

«На жаль, не всі орієнтувальники змогли побігати на змаганнях через службу в ЗСУ та інших підрозділах, не забуваємо і тих хто вже ніколи не зможе… Дякуємо всім учасникам та організаторам змагань, перемога за нами!» – зазначають в Управлінні.