Спільний захід індивідуальної та профілактичної роботи з неповнолітніми суб’єктами пробації

Дата: 08.09.2022 14:31

Фото без опису07 вересня 2022 року працівниками Житомирського районного сектору № 10 філії ДУ «Центр пробації» в Житомирській області спільно зі старшим інспектором сектору ювенальної превенції Житомирського районного управління поліції  ГУНП у Житомирській області капітаном поліції Надією Петрик проведено індивідуальну та профілактичну роботу з неповнолітнім суб’єктом пробації.

Неповнолітні суб’єкти пробації потребують додаткових зусиль щодо проведення з ними комплексу заходів, спрямованих на попередження скоєння ними повторних кримінальних правопорушень та спонукання  неповнолітнього до законослухняної поведінки.

До  соціально-виховної роботи залучаються і співробітники поліції для всебічного вивчення умов та причин, що призвели до скоєння злочину неповнолітнім, дає змогу знайти більше важелів впливу на поведінку та спосіб життя дитини.

Наталія МИКУЛЬСЬКА

Начальник Житомирського районного сектору №10