До уваги батьків! Долучайтеся до опитування щодо якості дистанційного навчання на Житомирщині

Дата: 14.11.2022 14:22

Фото без описуДепартамент освіти і науки Житомирської обласної військової адміністрації пропонує батькам взяти участь в опитуванні з метою вивчення якості дистанційного навчання у закладах загальної середньої освіти.

В умовах воєнного стану є важливим ефективна комунікація між керівництвом закладу освіти, педагогічними працівниками та здобувачами освіти. Адже володіючи актуальною і достовірною інформацією, можна більш чітко зрозуміти ключові питання, виокремити сильні та слабкі сторони, які допоможуть у розвитку і трансформації дистанційної освіти.

Опитування анонімне, його результати будуть використані для вдосконалення організації дистанційного навчання.

Долучитися до опитування можна за посиланням: https://docs.google.com/…/1FAIpQLSfoQRGG1C…/viewform