Проведено чергову 23 сесію Вільшанської сільської ради

Дата: 14.12.2022 01:57

Фото без опису7 грудня, у День місцевого самоврядування, відбулась чергова 23 сесія Вільшанської сільської ради VIII скликання, якій передувало плідне спільне засідання постійних комісій ради.

З нагоди професійного свята та минувшого Дня волонтера грамотами сільської ради відзначено найактивніших депутатів ради, старост округів громади та посадових осіб місцевого самоврядування.

Депутатами та сільським головою розглянуто та обговорено 20 питань і різне.

Серед іншого, затверджено ряд місцевих програм на наступний період та Бюджетний регламент проходження бюджетного процесу, затверджено рішення виконавчого комітету ради, внесені зміни до штатних розписів закладів освіти, надано дозвіл на розміщення телекомунікаційного обладнання, ухвалені земельні питання, виділена матеріальна допомога жителям громади на лікування та ін.

Участь у сесії взяли депутати, сільський голова Сергій Мельник, старости округів громади, керівники структурних підрозділів ради.

З підсумками відкритого поіменного голосування та прийнятими рішеннями можна ознайомитись ТУТ.