ДСНС інформує: безпечна новорічна ялинка

Дата: 14.12.2022 11:06

Фото без описуНаближається Новий рік. Всі з нетерпінням  чекають цього свята. Найбільше його чекають діти тому, що   кожен з них отримає новорічні подарунки. Незабаром в школах, дитсадках, закладах культури  засвітяться святкові вогні на новорічній ялинці.  Для того, щоб Новий рік пройшов безпечно, необхідно потурбуватися про  дотримання  правил пожежної безпеки при встановленні ялинки та проведенні свят.

ЗАХОДИ ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ ПРИ встановленні та оздобленні новорічної ялинки

- ялинка повинна встановлюватися на стійкій основі;

- за відсутності в приміщенні  електричного  освітлення  (під  час можливого відключення тощо) святкування новорічної ялинки повинно проводитися тільки протягом світлового дня;

- ялинки не слід встановлювати в проходах, біля виходів, на  шляхах евакуації;

- ілюмінація повинна бути виконана з додержанням правил влаштування  електроустановок;

- підключення гірлянд до електромережі повинно виконуватися тільки за допомогою справних штепсельних з'єднань;

- при виявленні несправності в ілюмінації (нагрів  проводів, іскріння тощо) вона повинна бути негайно вимкнена;

- не дозволяється прикрашати ялинку целулоїдними іграшками, а  також  марлею та ватою, застосовувати для ілюмінації ялинки свічки, бенгальські вогні, різні феєрверки, одягати дітей в костюми  з  легкозаймистих  матеріалів  (вата, папір, марля, та ін.).

Виконання цих нескладних порад та застережень зробить  свято  веселим і радісним.

Щиро вітаємо всіх громадян з Новорічними   та Різдвяними святами!