Відбулась позачергова 25 сесія Вільшанської сільської ради

Дата: 11.01.2023 14:51

Фото без описуСьогодні, 11 січня, сільський голова Сергій Мельник провів першу у 2023 році, позачергову 25 сесію Вільшанської сільської ради VIII скликання.

Відповідно до порядку денного розглянуто 6 питань і різне та прийняті наступні рішення:

• про внесення змін до бюджету Вільшанської сільської територіальної громади на 2023 рік;
  • про передачу доріг комунальної власності;
  • про надання матеріальної допомоги на лікування;
  • про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель промисловості;
  • про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її в оренду ТОВ «Чуднівський елеватор АІК»;
  • про звернення депутатів Вільшанської сільської ради Житомирського району Житомирської області стосовно недопущення звуження повноважень органів місцевого самоврядування у сфері лісових відносин та руйнування лісової галузі в Україні.

У різному присутні обговорили організацію підготовки, збору та доставки допомоги захисникам України, що заплановано на 13 січня.

З підсумками відкритого поіменного голосування можна ознайомитись ТУТ.