Про реалізацію проєкту "Школа підтримки малого та середнього бізнесу"

Дата: 08.02.2023 11:07

В м. Житомир в період з 01 березня по 30 червня 2023 року відбудеться проект “Школа підтримки малого та середнього бізнесу”. Проект реалізовується за підтримки ГО "Мондо" (Естонія) в рамках проекту “Для України”, БФ "Справжні українці" і ГО "Вдоскональ себе".

За результатами навчання в школі буде розіграно 3 гранти по 1500 євро кожен, які можна буде використати на купівлю обладнання, інструментів та інш. речей для свого бізнесу. Кількість учасників проекту не більше ніж 20 осіб.

На кого розрахований проект:

- жінок та чоловіків з Житомирської області (та/або з довідкою ВПО), які мають бізнес-ідеї;

- діючих підприємців з Житомирської області (та/або з довідкою ВПО).

Кожен учасник, який відвідав 90% усіх занять і виконав 75% усіх домашніх завдань, зможе взяти участь в конкурсі бізнес-планів і отримати грант в розмірі 1500 євро* на розвиток свого бізнесу. Три найкращі учасники, які складуть найкращі бізнес-плани, отримають грантові кошти.

Участь в проекті безкоштовна. Іногородні учасники забезпечуються житлом в м. Житомир на період навчання. Внеском учасників буде вважатися оплата проїзду до місця навчання та харчування під час навчання.

Опис програми:

Активна фаза проекту триватиме 4 місяці. Модульна система (1 модуль - це 2 дні субота та неділя, перерва між модулями 1-3 тижні, навчання буде відбуватися тільки у вихідні). В міжмодульний період, а також після завершення активної фази проекту будуть працювати ментори для підтримки учасників (консультації).

Всього буде 5 модулів:

• Березень 1 модуль

• Квітень 2 модулі

• Травень 1 модуль

• Червень 1 модуль і розгляд бізнес-планів

Бізнес-плани буде розглядати конкурсна комісія в складі представників ГО "Мондо" (Естонія), БФ "Справжні українці" і ГО "Вдоскональ себе". Детальний порядок конкурсу буде повідомлено учасникам під час першого модулю.

Теми, які будуть розглядатись:

1. Юридичні аспекти оформлення бізнесу.

2. Помилки в бізнесі.

3. Бізнес-моделі.

4. Лідерство в бізнесі.

5. Фінансовий менеджмент.

6. Маркетинг та комунікації.

7. Продажі в бізнесі.

8. Бізнес-планування.

9. Пошук кадрів.

10. Особисті фінанси.

Як взяти участь в проекті?

Перший крок - заповнити анкету, яка доступна за посиланням до 21 лютого 2023 року (18:00).

Другий крок - пройти співбесіду (Обраним учасникам зателефонує координатор та узгодить дату співбесіди, учасники, які не пройшли конкурсний відбір, отримають відповідь електронною поштою).

Третій крок - відвідувати всі навчальні модулі.

Запитання по проекту можна надсилати на електронну пошту: improveyourself.zt@gmail.com з поміткою в темі листа “школа МСБ”.

* в гривневому еквіваленті в перерахунку по курсу НБУ на дату валютування. Кошти можна використати тільки на цільові витрати і отримати готову продукцію