Вихователів Житомирщини запрошують долучитися до масштабного проекту ЮНІСЕФ

Дата: 08.02.2023 15:57

Фото без описуГО «НУО «Ін Тач Юкрейн Фундейшн», як імплементуючий партнер Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) у Житомирській області, запрошує працівників закладів дошкільної освіти регіону долучитися до крос-секторального проєкту. Це можливості для вихователів здобути нові навички та знання, а для дітей можливість наздогнати пропущений з якихось причин навчальний матеріал.

Аби стати учасником освітньої програми ЮНІСЕФ в Житомирській області, необхідно лише заповнити коротку анкету за посиланням:

Вихователі, які долучаться до проекту, зможуть удосконалити власні професійні компетентності:

• ключове у використанні фасилітативних методів у освітньому процесі закладу дошкільної освіти;

• мінна небезпека» (EORE);

• дистанційна форма освітньої взаємодії з дітьми дошкільного віку;

• організація ігрової діяльності дітей віком від 3-6 років у надзвичайних ситуаціях;

• інструменти формування життєстійкості дошкільника в умовах війни;

• діяльність педагогічних працівників ЗДО в умовах воєнного стану;

• надання психологічної підтримки дітям в період війни. Особливості роботи з дітьми з ООП.

Це унікальна можливість педагогічним працівникам садочків взяти участь в онлайн-навчанні в рамках реалізації освітньої ініціативи «Спільно до навчання» в межах реалізації проєкту UNICEF Ukraine в Житомирській області імплементуючим партнером In Touch Ukraine Foundation.

Чекаємо на ваші заявки! Працюємо разом в найкращих інтересах дитини!