Рішення 26 сесії VIII скликання

Дата: 20.02.2023 12:02

2615

Про виконання програми соціального, економічного та культурного розвитку Вільшанської сільської ради на 2022 рік. ЗВІТ

2616

Про звіт сільського голови щодо здійснення державної регуляторної політики виконавчими органами Вільшанської сільської ради у 2022 році ЗВІТ

2617

Про затвердження звіту про виконання бюджету Вільшанської сільської територіальної громади за 2022 рік.

2618

Про програму підтримки та розвитку комунальної установи «Трудовий архів Чуднівської міської ради» на 2023 – 2025 роки.

2619

Про програму розвитку Чуднівської ДПІ Головного управління Державної податкової служби у Житомирській області щодо функціонування сервісного центру обслуговування платників податків на 2023 рік

2620

Про затвердження рішення виконавчого комітету Вільшанської сільської ради

2621

Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості будівництва робочого проєкту «Капітальний ремонт із заміною     дерев’яних віконних блоків на енергоефективні в КЗ «Карповецький ліцей»

2622

Про внесення змін до бюджету Вільшанської сільської територіальної громади на 2023 р. Додатки

2623

Про надання матеріальної допомоги жителям Вільшанської територіальної громади

2624

Про надання дозволу на розміщення інфраструктури для встановлення телекомунікаційного обладнання.

2625

Про затвердження переліку об’єктів малої приватизації, що перебувають  у комунальній власності Вільшанської сільської ради та підлягають приватизації.

2626

Про затвердження звіту про оцінку майна по визначенню орендної плати.

2627

Про затвердження умов оренди комунального майна.

2628

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки промисловості загальною площею 0,8815 га.

2629

Про надання дозволу на викуп земельної ділянки.

2630

Про заключення договорів оренди земельних ділянок.

2631

Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку та продаж земельної ділянки.

2632

Про включення земельної ділянки до переліку земельних ділянок, які виставляються на земельні торги (аукціон).

2633

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки під господарськими будівлями і дворами (зернотоком) з метою передачі її в оренду.

2634

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки під господарськими будівлями і дворами (тракторним станом) з метою передачі її в оренду.

2635

Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

2636

Про надання дозволу на розроблення технічної документації з визначення нормативної грошової оцінки земельної ділянки за межами с.Кілки.

2637

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами с.Карпівці.

2638

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами с.Бейзимівка.

2639

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок с.Вільшанка.

2640

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Романчук Л.М.

2641

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Кучер Т.М.

2642

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Свинарчук М.А.

2643

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Хоменко С.А.

2644

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Островській О.А.

2645

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Кирилюк Л.Б.

2646

Про створення постійно діючої комісії Вільшанської сільської ради із встановлення факту отруєння бджіл.