Відбулось чергове засідання виконавчого комітету Вільшанської сільської ради

Дата: 15.03.2023 14:29

Сьогодні, 15 березня, у проміжку між повітряними тривогами під головуванням очільника громади Сергія Мельника відбулося чергове сідання виконавчого комітету Вільшанської сільської ради.

Членами виконавчого комітету розглянуті і обговорені питання відповідно до компетенції та прийняті наступні рішення:

• про схвалення проекту Програми охорони навколишнього природнього середовища Вільшанської сільської територіальної  громади на 2023-2025 роки;
  • про схвалення змін до Комплексної  програми забезпечення пожежної та техногенної безпеки, захисту населення і територій Вільшанської сільської ради від надзвичайних ситуацій на 2021-2025 роки;
  • про облік  дітей дошкільного, шкільного віку та учнів на території Вільшанської сільської ради;
  • про місцеву державну надзвичайну протиепізоотичну комісію;
  • про внесення змін до складу комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій;
  • про внесення змін та затвердження Положення  про  опікунську раду при виконавчому комітеті Вільшанської  сільської ради та її складу у новій редакції;
  • про визначення місця проживання малолітньої дитини;
  • про створення комісії щодо складання акта встановлення факту здійснення догляду.

Крім членів виконавчого комітету, участь у засіданні взяли начальник відділу житлово-комунального господарства, комунальної власності та архітектури сільської ради Олександр Онищук, начальник служби у справах дітей Мирослава Скоржепа, начальник КУ «Центр з надання соціальних послуг» Ірина Цапун, головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Інна Улановська, поліцейські офіцери Вільшанської громади Віталій Ришівський та Руслан Яремчук.