У Карпівцях попрощалися із Захисником України Олександром Кононюком

Дата: 16.03.2023 16:44

Сьогодні Вільшанська громада провела в останню дорогу жителя Карповець, який брав участь у захисті України від російських загарбників, Олександра Кононюка.

Фото без описуОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ КОНОНЮК народився 7 березня 1964 у селі Карпівці в дружній багатодітній родині.

Закінчив Карповецьку середню школу, здобув професію у Тернопільському фінансово-економічному інституті. Працював у державній податковій службі міста Хмельницького.

Має дорослого сина Максима.

Олександр Миколайович був спокійним, добрим і життєрадісним, позитивним, завжди готовим прийти на допомогу.

Олександр Кононюк не зміг залишитися осторонь від страшної біди, що принесли російські нелюди на нашу рідну землю, і, не роздумуючи, 24 лютого 2022 року став на захист України. Брав участь у бойових діях на Сході нашої держави у складі 30-тої окремої механізованої бригади імені князя Костянтина Острозького. На жаль, воїн мав хворе серце, яке зупинилось 14 березня 2023 року.

Без рідної людини залишилися син, брат, сестра…

Ми низько вклоняємося і схиляємо голову у глибокій скорботі перед родиною померлого. Співчуваємо вашій утраті… Нехай добрий світлий спомин про Олександра Миколайовича назавжди залишиться у серцях рідних, побратимів, односельчан, усіх, хто його знав, любив та шанував.

Вічна пам'ять і слава Захиснику України!