Оголошені результати обласного конкурсу добрих практик освітян Житомирщини «Сучасна освіта – 2023»

Дата: 22.03.2023 14:53

Фото без описуОголошені результати обласного конкурсу добрих практик освітян Житомирщини «Сучасна освіта – 2023»

На Конкурс від Вільшанської громади були представлені добрі практики педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти, а саме: від КЗ «Вільшанський ліцей» - Залівіної Галини Василівни, Ліхтанської Олени Андріївни, Левик Олени Адамівни, від КЗ «Карповецький ліцей» - Лихуши Олесі Володимирівни.

За результатами обласного конкурсу Олеся ЛИХУША, вчитель  зарубіжної літератури, української мови і літератури представила «Збірник вправ та завдань для діагностування навчальних досягнень «Зарубіжна література. 5 клас»», який допоможе системно організовувати вивчення дітьми зарубіжної літератури, сформувати в них творчі здібності й навички самостійної роботи. В кінці збірника розміщено шаблони для самооцінювання на різних етапах вивчення предмету. Отримала диплом ІІ ступеня.

Галина ЗАЛІВІНА, вчитель математики та фізики представила «Практичний порадник «Коли ми вдома: електроприлади та електробезпека»». У практичному пораднику показано важливість електроприладів та електробезпека вдома, також порадник містить ситуативні вправи та експериментальні дослідження. Отримала диплом ІІ ступеня.

Вітаємо педагогів з нагородами та бажаємо творчої наснаги!