У Трощі відбувся благодійний концерт на підтримку Збройних сил України

Дата: 06.04.2023 10:20

Фото без описуДев’ять років війни на Сході країни, три роки від початку всесвітньої пандемії, понад рік від початку повномасштабного вторгнення рашистів в Україну… Здавалося б, масові культурні заходи зараз не на часі. Проте ми добре пам’ятаємо слова Вінстона Черчилля під час Другої світової війни: «Так за що ж ми тоді, власне, воюємо?».

Фото без описуВпевнені, за рік постійних тривог, переживань, важких втрат, волонтерських клопотів, родинних турбот жителі нашої громади скучили за культурними подіями, тим паче, якщо такі події мають благородну мету.

Саме з високою метою – зібрати кошти для підтримки Збройних сил України і об’єднати жителів громади – у минулу п’ятницю у Трощанському будинку культури відбувся яскравий благодійний концерт.

Фото без описуУ фойє закладу присутні могли взяти участь у доброчинному ярмарку: учні Трощанського ліцею представили дитячі поробки (сувенірні браслети, крашанки, зайчики, віночки, квіти, посуд в техніці декупаж, різьблені кухонні дошки, картину, безпрограшну лотерею тощо), учасники волонтерського об’єднання «Крила надії» з Галіївки традиційно продавали виготовлені власноруч шедеври (сувеніри, плетені корзини, великодні декоративні композиції, ляльки-саше та інші цікавинки), жителі Трощі пригощали запашними пирогами, налисниками, пампушками, завиванцями, кольоровим желе та іншими смаколиками. Бажаючі мали змогу придбати пам’ятні магніти із зображенням трощанських краєвидів.

Фото без описуА потім відбувся сам концерт. Справжнє феєричне дійство! Патріотичні сучасні і класичні пісні, хореографічні номери, творчі постановки, чуттєва декламація віршів, яскраві ведучі… У кожному художньому номері – безмежна любов до України, піднесений патріотизм та непереборна віра у нашу Перемогу! До односельчан та гостей звернулася староста Трощанського старостинського округу Тетяна Мельник, яка підвела короткі підсумки волонтерської діяльності трощанців за рік (до речі, лише понад 72 000 вареників – це вам не абищо, не кажучи уже про решту!) і подякувала усім за єднання, допомогу та небайдужість.

Фото без описуПідготували та втілили у життя благодійну концертну програму: солісти Любов Олійник, Наталія Цьомик, Валентина Богачевська, Поліна Олійник, Катерина Варгіч, Поліна Нікітіна, Віолетта Пастух, Олександр Олійник, Максим Журавльов, Артем Псюк, Ангеліна і Злата Семенюк, Вікторія Мельник, вихованці дитячого садочку «Сонечко» (художній керівник Наталія Сімашко), дует Анна Марценюк та Анастасія Дика, тріо «Три поради» (Лідія Пасічник, Наталія Зеленцова, Любов Олійник), жіночий гурт «Лілея» (Лідія Пасічник, Наталія Зеленцова, Любов Олійник, Лариса Матвієнко), дитячі танцювальні колективи (художній керівник Олена Островська), ведучі Софія Кирилюк та Дмитро Панасюк. Автор чудового сценарію заходу – Олена Островська, звукорежисери дійства – Дар’я Сніцар та Людмила Костюк.

Фото без описуУсі присутні долучились до благодійного збору коштів, які будуть направлені на потреби ЗСУ. Усього впродовж концерту вдалося зібрати понад 30 тисяч гривень (21 400 грн надійшли у скриньку для збору та результат ярмарку, 9 800 грн зібрали юні галіївські «бджілки», які налагодили активну співпрацю з волонтерами та планують самостійно використати кошти на потреби військових), і це неабияк мотивує, додає сил та вкотре доводить небайдужість жителів нашої громади до потреб української армії в період війни.

Фото без описуНа завершення до присутніх звернувся голова громади Сергій Мельник, який подякував усім, хто долучився до заходу, усім, хто плекає в душі любов до України, зауваживши, що щирі великі серця жителів нашої громади захоплюють та надихають, переконують, що разом ми незламна і незборима сила. Адже кожен з нас робить все можливе, щоб наблизити Перемогу! Отже, вперед лише разом і лише до нашої Перемоги!