Відбулось чергове засідання виконавчого комітету Вільшанської сільської ради

Дата: 27.04.2023 01:11

25 квітня під головуванням очільника громади Сергія Мельника відбулося чергове засідання виконавчого комітету Вільшанської сільської ради.

Участь у засіданні, крім членів виконкому, взяли директори закладів загальної середньої освіти громади і їх заступники та керівники самостійних структурних підрозділів ради.

Відповідно до порядку денного, заслухані звіти про роботу закладів загальної середньої освіти Вільшанської сільської ради у напрямку національно-патріотичного виховання дітей та молоді, а також звіти про роботу відділу житлово-комунального господарства, комунальної власності та архітектури, відділу соціального захисту населення, служби у справах дітей і КУ «Центр з надання соціальних послуг» ради за 2022 рік, схвалено проєкт Програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді Вільшанської сільської ради на 2023-2025 роки, проаналізовано виконання бюджету громади за І квартал поточного року, прийнято рішення про перерозподіл бюджетних коштів, надано дозвіл органу опіки та піклування на дарування житла, в якому зареєстровані неповнолітні діти, узгоджено організацію громадських та інших робіт тимчасового характеру у 2023 році, прийняті рішення щодо надання сім’ям та особам соціальних послуг.

З прийнятими рішеннями виконавчого комітету можна ознайомитись ТУТ.