До уваги фермерських господарств!

Дата: 01.05.2023 20:23

Фото без описуУкрдержфонд підтримки фермерських господарств оголошує конкурс на отримання фінансової підтримки фермерськими господарствами для провадження виробничої діяльності та диверсифікації виробництва за бюджетною програмою «Надання кредитів фермерським господарствам».

Прийом заявок та документів здійснюється до 17 травня 2023 року.

До конкурсу допускаються всі фермерські господарства, крім тих, які мають заборгованість перед Укрдержфондом та його регіональними відділеннями, яких визнано банкрутами, щодо яких порушено справу про банкрутство та які перебувають у стадії ліквідації, а також у яких виявлено факти незаконного одержання та/або нецільового використання бюджетних коштів.

Прийом заявок та документів проводиться Житомирським відділенням Укрдержфонду за адресою: м. Житомир, майдан ім. С.П. Корольова, 3/14, кім. 102

Електронна пошта для листування: zhytomirudfpfg@ukr.net