Ніколи знову!

Дата: 08.05.2023 16:10

Дорога громадо!

Фото без описуУ ці травневі дні ми відзначаємо День пам’яті і примирення та День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Ми пам'ятаємо, якою страшною трагедією для українців була Друга світова війна. Ми пам'ятаємо, що агресора спільними зусиллями змогли зупинити лише об'єднані нації. Ми знаємо про жахи військового лихоліття з розповідей наших дідів та з їх моторошного мовчання зі слізьми в очах.

Ми свято шануємо тих, хто поклав у тій війні свої життя, чия юність та молодість були  покладені на вівтар Перемоги. Ми схиляємо голови перед тими, хто пережив роки окупації та пекло концтаборів, хто піднімав з руїн і відроджував Україну.

Пам’ятаючи страшну ціну, яку заплатили українці та світ у боротьбі з нацистами у ХХ столітті, ми з болем молили: «Ніколи знову…». Тоді як наші, колись братні, сусіди не уникали можливості кричати: «Можем павтаріть!».

І повторили. Підступно і нахабно, як свого часу гітлерівці, напавши вночі на мирну країну, країну, яка обрала європейський шлях, незалежність і розвиток.

Але ми пам’ятаємо: перемагає той, хто захищає рідну землю. Ця гірка пам’ять робить нас сильнішими. Вона – запорука неминучої Перемоги сьогодні.

Вічна пам’ять усім, хто віддав життя за Україну у всі часи! Вічна слава та низький уклін живим!

Дякую усім, хто за покликом серця сьогодні віддав шану полеглим у Другій світовій війні та відвідав місця вічного спочинку новітніх Героїв України, які віддали свої життя за незалежність Батьківщини у нинішній запеклій боротьбі.

Перемогли нацизм – переможемо і рашизм!

Слава Україні та її Героям!

Вільшанський сільський голова Сергій МЕЛЬНИК