Про актуалізацію даних щодо утримання великої рогатої худоби

Дата: 29.05.2023 16:55

На виконання Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16.08.2022 №918 (із змінами), відомості про отримувача бюджетних коштів повинні бути внесені до Державного аграрного реєстру.

Для отримання спеціальної бюджетної дотації за утримання великої рогатої худоби (корів) усіх напрямків продуктивності у 2023 році отримувачам, які мають у власності від трьох до ста голів корів, ідентифікованих та зареєстрованих  відповідно до законодавства, необхідно актуалізувати дані, які відповідають Єдиному державному реєстру тварин у тому числі кількості наявного поголів’я та тих, які вибули зі стада з тих чи інших причин.

Для реєстрації даних про ідентифіковану тварину та господарство в Реєстрі тварин суб’єктам господарювання потрібно звертатись за місцем реєстрації:

фізичним особам – в державну установу ветеринарної медицини;

юридичним особам – до філії ДП «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин